Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 1200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 350 PLN Za Rejestrację
Jak Zacząć

Jak Zacząć

Świat zakładów online wydaje się bardzo atrakcyjny, ponieważ posiada wiele zalet w porównaniu z konwencjonalnym sposobem stawiania zakładów w sklepach stacjonarnych , ale jest też kilka ważnych aspektów na które trzeba zwrócić uwagę jeśli jesteś początkującym graczem online. Aby uniknąć potencjalnych problemów stworzyliśmy przewodnik, który krok po kroku pomoże początkującym typerom wejść do gry.

1. Wybierz metodę płatności

Przed dokonaniem wyboru jednego lub więcej bukmacherów przez których będziesz chciał postawić zakłady, musisz określić metodę płatności którą posłużysz się wpłacając depozyty i dokonując wypłat .Powinieneś unikać używania tradycyjnego przelewu bankowego, ponieważ pieniądze dotrą na Twoje konto użytkownika dopiero po kilku dniach. Wysokie opłaty depozytowe oznaczają, że karty kredytowe także nie są najlepszym rozwiązaniem . Dlatego zalecamy skorzystanie z jednego z wiodących portfeli elektronicznych takich jak Neteller, Skrill lub PayPal, ponieważ gwarantują szybkie depozyty i wypłaty, zabezpieczają transakcje finansowe a ich prowizje są niskie.

2. Określ swój budżet

Zakłady online dostarczają sporo dobrej zabawy, ale aby uniknąć problemów trzeba grać odpowiedzialnie i dlatego lepiej z góry ustal pewną kwotę pieniędzy, którą wykorzystasz wyłącznie do zakładania się. W ten sposób można stawiać swoje typy bez obaw o potencjalne straty, a pieniądze z wygranych zakładów przeznaczyć na powiększenie budżetu lub wydać je podczas nocnych wyjść czy kupując nowe ubrania.

3. Otwórz kilka kont bukmacherskich

Po ustaleniu budżetu nadszedł czas na rejestrację konta u wybranego bukmachera. Niech Cię nie zwiodą pozornie atrakcyjne oferty bonusowe, które nie mają większej wartości. Skup się bardziej na poszukiwaniu renomowanych operatorów, którzy wygrywającym graczom bez problemów wypłacają należne środki. Proces rejestracji trwa zazwyczaj kilku minut i zalecamy zapisanie się do kilku bukmacherów, aby mieć zawsze dostęp do najlepszych kursów.

4. Zdeponuj środki i postaw swoje zakłady

Po zakończeniu procesu rejestracji musisz przejść do sekcji Moje Konto i dokonać pierwszej wpłaty depozytu. Bukmacherzy zazwyczaj oferują kilka opcji aby doładować konto, więc wybierz tę która najbardziej Ci pasuje a depozyt i pieniądze będą na Twoim koncie natychmiast. Prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy znajdziesz mecz na którym chcesz postawić. Wybierz więc swój cel, obstaw wynik i ustal stawkę, a następnie postaw zakład. Mamy nadzieję, że Twój start zacznie się od zwycięstwa.

Comments are closed.
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 1200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 350 PLN Za Rejestrację