Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 1200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 350 PLN Za Rejestrację
Gdzie można postawić zakłady?

Gdzie można postawić zakłady?

Bukmacherzy online zaczęli się pojawiać w 21 wieku jak grzyby po deszczu i mimo że dosyć łatwo można zarejestrować konto w kilku takich firmach warto zauważyć, że podobnie jak w innych branżach istnieją firmy które traktują swoich klientów z należytym szacunkiem a inne nastawione są tylko na zysk.
Chociaż można też stawiać zakłady w realnych murowanych punktach,warto postawić na wygodę zakładania się online w komfortowych warunkach własnego domu lub w drodze za pośrednictwem tabletu czy smartfona.

Zdecydowanie rekomendujemy pobranie aplikacji mobilnej po zarejestrowaniu konta, aby mieć możliwość stawiania zakładów podczas dojazdu do pracy lub podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. W przewodniku “Jak zacząć” zwrócono już uwagę na to, że opłaca się otwarcie wielu kont bukmacherskich. Upewnij się więc, że wybrałeś kilku renomowanych pośredników i zarejestruj u nich konto aby zapewnić sobie najlepszy stosunek jakości do ceny.
Po ukończeniu procesu rejestracji zaloguj się i dokonaj pierwszego depozytu. Główne wydarzenia sportowe dotyczące zakładów są zwykle umieszczone na stronie głównej,podczas gdy inne można znaleźć klikając na sekcję sport, a następnie na zakładkę konkurencji sportowej.

Stawianie zakładów w internecie jest łatwe jak liczenie 1, 2, 3, ponieważ musisz tylko kliknąć na kurs obok wyniku który obstawiasz a zakład zostanie natychmiast dodany do Twojej listy zakładów. Możesz do niej dodać tyle zakładów ile chcesz, a potem zdecyduj czy chcesz umieścić pojedynczy, skumulowany czy jeden ze specjalnych zakładów.
Proces jest praktycznie taki sam, jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej lub masz dostęp do zoptymalizowanej pod kątem przeglądarek komórkowych strony bukmachera. Niektórzy pośrednicy zezwalają swoim klientom na dokonywanie zakładów nawet przez telefon, zwłaszcza jeśli kwoty są wysokie.

Podsumowując, jeśli zdecydujesz się na typowanie w internecie masz do wyboru setki operatorów zakładów sportowych,w większości oferujących platformy mobilne..Ale powinieneś się zastanowić czy dany bukmacher jest wart Twojego czasu i pieniędzy, czy unikniesz problemów przy próbie wypłacenia potencjalnych wygranych.
Dla ułatwienia starannie wybraliśmy niżej podanych bukmacherów. Pamiętaj, że każdy pośrednik ma inny interfejs, poziom obsługi klienta i kilka innych cech. Pamiętaj, że nie musisz się ograniczać do stawiania zakładów tylko przez jednego operatora. Zachęcamy do wypróbowania:

Unibet –

  • 100% bonus do 200 zł
  • Minimalny depozyt w wysokości 10 zł
  • Bezpłatne transmisje na żywo z możliwością stawiania zakładów podczas trwania meczów piłki nożnej dla WSZYSTKICH klientów

Przeczytaj Recenzję Otrzymaj Swój Bonus


Bet-at-home –

  • 350 zł premii dla nowych klientów
  • Codziennie wyższe kursy zakładów bukmacherskich na różne dyscypliny sportowe, w tym piłkę nożną, tenis i inne
  • Gwarantowane najlepsze kursy

Przeczytaj Recenzję Otrzymaj Swój Bonus


Expekt –

  • Darmowy zakład w wysokości do 100 zł
  • Zwrot pieniędzy w postaci darmowego zakładu na piłkę nożną i tenisa
  • Opcja ‘wypłaty gotówki’ na wybrane zakłady

Przeczytaj Recenzję Otrzymaj Swój Bonus

Comments are closed.
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 1200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 350 PLN Za Rejestrację