Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 1200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 350 PLN Za Rejestrację
Totolotek Recenzja

Totolotek Recenzja

Informacje ogólne

Totolotek jest obecnie dużym graczem na polskim rynku zakładów sportowych. Od 1975 r. Totolotek oferuje także różnorodne gry w branży gier hazardowych. Obecnie piłka nożna stanowi najważniejszy segment rynku Totolotka. Serwis oferuje różne typy powiązanych z piłką nożną zakładów we wszystkich rodzajach lig piłkarskich na świecie, takich jak : polska Ekstraklasa, niemiecka Bundesliga, angielska Premier League, włoska Serie A i Hiszpańska Primera Division. Podczas dużych imprez takich jak EURO 2016, Totolotek miał w ofercie dodatkowe możliwości stawiania zakładów sportowych. Klienci oprócz piłki nożnej mogą stawiać typy na wiele innych dyscyplin sportowych.

Oferta Bonusowa

Przy rejestracji Totolotek oferuje często różnego rodzaju bonusy,które można wykorzystać od razu. Aktualnie jest to dodatkowa premia w wysokości 50%. Po wpłaceniu 200 zł, -Totolotek uzupełni Twoje konto o dodatkowe 200 pl. Jedynym wymogiem wypłaty premii jest obstawienie zakładu przy minimalnym kursie 1.6. W porównaniu do innych bukmacherów jest to bardzo atrakcyjny bonus dla każdego, kto interesuje się zakładami sportowymi! Oprócz tego benefitu istnieje ogromna pula premii ,jaką Totolotek przygotowuje każdego miesiąca. Gorąco polecamy odwiedzać ich witrynę często, aby cieszyć się najkorzystniejszymi premiami.

Opcje płatności

Totolotek oferuje swoim klientom różne rodzaje bezpiecznych rozwiązań płatniczych. Obecnie wszyscy klienci mogą dokonywać depozytów za pośrednictwem VISA, PaySafeCard i NetTeller. Obok bardziej powszechnych metod płatności Totolotek oferuje również specyficzne dla danego kraju możliwości dokonywania opłat. Witryna jest dostępna dla każdej osoby dysponującej niewielką kwotą,którą wpłaci jako minimalny depozyt. Doświadczenie pokazuje, że w przypadku płatności serwis jest jednym z najlepszych bukmacherów i nigdy nie zwleka z wypłatą pieniędzy. Totolotek jest mocno polecany przez OfertaZakladow.pl i dzięki temu możemy każdemu zaoferować ekskluzywny bonus powitalny!

Totolotek Recenzja
 • 7/10
  Interfejs użytkownika - 7/10
 • 8/10
  Pomoc techniczna - 8/10
 • 7/10
  Opcje płatności - 7/10
 • 8/10
  Przekaz na żywo - 8/10
 • 6/10
  Urządzenia mobilne - 6/10
7.2/10

Podsumowanie

Totolotek jest obecnie dużym graczem na polskim rynku zakładów sportowych. Od 1975 r. Totolotek oferuje także różnorodne gry w branży gier hazardowych. Obecnie piłka nożna stanowi najważniejszy segment rynku Totolotka. Serwis oferuje różne typy powiązanych z piłką nożną zakładów we wszystkich rodzajach lig piłkarskich na świecie, takich jak : polska Ekstraklasa, niemiecka Bundesliga, angielska Premier League, włoska Serie A i Hiszpańska Primera Division.

Comments are closed.
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 1200 PLN Za Rejestrację
Aktualna Oferta Bonusowa: Bonus 350 PLN Za Rejestrację